Masz pytanie?

Mała Akademia Muzyki

     Centrum Promocji Kultury w Drezdenku w swym programie działania przyjęło za priorytetową edukację artystyczną w dziedzinie muzyki, tańca, plastyki (malarstwa i ceramiki) oraz piosenkarstwa adresowaną głównie dzieciom i młodzieży. Uznaliśmy bowiem, iż sfera ta kształtuje w sposób szczególny wyobraźnię twórczą, wrażliwość na piękno a także przyczynia się do ich rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Wymieniona edukacja kulturalna wzbogaca ponadto osobowość uczestników owych działań.    
    Z nowym rokiem kulturalnym 2015/16 rozszerzyliśmy owe kształcenie o sferę instrumentalistyki muzycznej, tworząc Małą Akademię Muzyki nakierowaną zwłaszcza dla najmłodszych w klasach: fortepianu i gitary.     

 

  • KLASY FORTEPIANU

    Edukację fortepianową prowadzi: Pani Wiktoria Płachta -absolwentka Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, nauczycielka Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Strzelcach Krajeńskich

  • KLASY GITARY

    Naukę gry na gitarze prowadzi Pan Wojciech Pieczyński - absolwent Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia w Gorzowie Wlkp.

Realizacja: haiNET | CMS by Quick.Cms