Kolejność Przesłuchań XVIII Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
I KATEGORIA WIEKOWA 10.00 – 10.20
- Róża Stasiełowicz - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Natalia Kliuchuk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Kraj.
- Emilia Tanajewska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Kraj.
- Rozalia Kamzelska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Kraj.
- Aleksandra Szatanik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
II KATEGORIA WIEKOWA 10.20 – 11.15
- Oliwia Miszczak - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Janina Bugara - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Hanna Gmińska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
- Hanna Kostuś - Szkoła Podstawowa nr 1 Drezdenku
- Pola Grynicz - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Nina Szkoda - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Lena Rzepka - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Eliza Rybak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Kraj.
- Hanna Gębicz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Kraj.
- Anna Pawelczyk - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
- Kacper Rzepecki - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
- Aleksandra Hawrot - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
- Adrian Rega - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
PRZERWA 30 MIN. 11.45 OGŁOSZENIE WYNIKÓW I i II KATEGORII WIEKOWEJ
III KATEGORIA WIEKOWA 12.00 – 12.30
- Michelle Bednarowska - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
- Alicja Wawszczyk - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Hanna Szurko - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Paulina Gruszewska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
- Igor Machnio - Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku
- Julia Piskorska - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Zofia Grabarczyk - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
IV KATEGORIA WIEKOWA 12.30 – 13.00
- Agata Machnio - Zespół Szkół w Drezdenku
- Natalia Rzepecka - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
- Lena Wasij - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
- Vanessa Bada - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Malina Graczyk - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Nicola Fałat - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Monika Kucharska - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
- Adrianna Barczewska - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
PRZERWA 40 MIN. 13.40 OGŁOSZENIE WYNIKÓW III i IV KATEGORII WIEKOWEJ