KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ XVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ O „ZŁOTĄ SOSNĘ” 2023
-> -> -> AKTUALIZACJA
GODZ: 10.00 – 10.20
1. Aleksandra Hawrot - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie II KATEGORIA WIEKOWA
1. Michelle Bednarowska - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie III KATEGORIA WIEKOWA
10. Aleksandra Juchniewicz - Prywatna Szkoła Muzyki w Szczecinie III KATEGORIA WIEKOWA
4. Kacper Kujawski - Studio Wokalne Damian Wójcik w Szczecinie IV KATEGORIA WIEKOWA
5. Zosia Tyma - Studio Wokalne Damian Wójcik w Szczecinie IV KATEGORIA WIEKOWA
GODZ: 10.20 – 10.40 I KATEGORIA WIEKOWA: OD 6 DO 9 ROKU ŻYCIA
1. Lena Czapiewska - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
2. Hanna Kucharyk - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
3. Gabriela Kramer - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
4. Alicja Furmaniak - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
5. Maria Pabin - Szkoła Podstawowa w Bukowcu
GODZ: 10.40 – 11.25 II KATEGORIA WIEKOWA: OD 10 DO 12 ROKU ŻYCIA
2. Lena Rzepka - Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Kraj.
3. Tymoteusz Grzeszczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach
4. Nadia Milewska - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
5. Oliwia Wieczorek - Studio Esti w Wałczu
6. Hanna Góra - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
7. Małgorzata Janiszewska - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
8. Maja Ciesiółka - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
9. Mikołaj Niedbalski - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
10. Aleksandra Sądej - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
11. Aniela Ceglarz - Poznań
12. Zofia Baran - Szkoła Podstawowa w Bukowcu
*** PRZERWA 30 MIN.
OKOŁO 11.55 OGŁOSZENIE WYNIKÓW I i II KATEGORII WIEKOWEJ
GODZ: 12.00 – 12.40 III KATEGORIA WIEKOWA: OD 13 DO 15 ROKU ŻYCIA
2. Nicola Fałat - Centrum Promocji Kultury w Drezdenku
3. Nina Wolna - Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie
4. Emilia Pilińska - Świecie
5. Mikołaj Janicki - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
6. Michalina Przekoracka - Studio Wokalne Anny Ozner w Warszawie
7. Aleksandra Antczak - Prywatne Warsztaty Wokalne w Bydgoszczy
8. Emilia Mamak - Świdwin
9. Magdalena Sobotka - Młodzieżowy Dom Kultury Iskra w Pile
11. Julia Czapiewska - Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej
GODZ: 12.40 – 13.10 IV KATEGORIA WIEKOWA: OD 16 DO 20 ROKU ŻYCIA
1. Lena Sikora - Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Szczecinie
2. Jagoda Rataj - Katowice
3. Aleksandra Bromberek - Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu
6. Natalia Przekoracka - Studio Wokalne Anny Ozner w Warszawie
7. Martyna Maciąg - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie
8. Amelia Rusewicz - Gminny Ośrodek Kultury Jutrzenka w Zwierzynie
9. Ania Rozynek - Szkoła Musicalu Erato w Poznaniu
10. Zuzanna Kubacka - Studio Piosenki Metro w Bydgoszczy
*** PRZERWA 40 MIN.
OKOŁO 14.00 OGŁOSZENIE WYNIKÓW III i IV KATEGORII WIEKOWEJ